Skoči na glavno vsebino

FLL ekipa naše šole se je v soboto, 16. 3. 2019, udeležila Odprtega državnega prvenstva – finale regije Adrija. Kot smo že poročali, se je ekipa odlično odrezala na regijskem tekmovanju, ki je potekalo decembra in se neposredno uvrstila v finale. V finale se uvrsti 5 najboljših ekip iz posameznih regij, 4 najboljše ekipe iz Hrvaške in Srbije in dve najboljši ekipi iz Severne Makedonije.

V letošnjem letu se je tekmovanja skupno udeležilo 120 ekip. Na finalu pa je nastopilo 30 najboljših. Naša ekipa, ki nastopa pod imenom MOUNTSTORMS je v finalu v skupnem seštevku dosegla  izjemno 15 mesto. Posebej so se izkazali na področju projekta, kjer so dosegli 6. mesto. Treba je poudariti, da je ekipa v tekmovanju FLL komaj drugo leto in je bila edina novinka med finalisti.

Člani FLL ekipe so: Ažbe Kotnik, Aljaž Čepin, Lan Druškovič, Matevž Berginc, Anže Kovač, Matevž Arzenak, Luka Kovač Jug in Joži Satler. Mentor: Dominik Trstenjak

Dostopnost
//