Skoči na glavno vsebino

priznanje1

Ob slovenskem kulturnem prazniku je naša šola dobila Prešernovo priznanje za dosežke na področju kulturne dejavnosti za leto 2015. Dobitnica priznanja je predstava »Z Mary Poppins po Evropi pod dežnikom z roko v roki« avtorice Edite Drozg. Predstavilo se je 70 nastopajočih.
K sodelovanju smo povabili tudi Glasbeno šolo Slovenske Konjice. Mentorica Bojana Matavž je iz vrst učencev OŠ Pod goro Slovenske Konjice sestavila Mali salonski orkester, za katerega je glasbo priredil Avgust Skaza.
Predstavi je dodal piko na i prikupen otroški zborček pod vodstvom zborovodkinje Natalije Rošer.

priznanje2priznanje3

Priznanje je rezultat predanega dela vseh učencev, ki so pod vodstvom svojih mentoric izvedli vrhunsko predstavo, ki dokazuje, da se na naši šoli skriva mnogo talentov. S predstavo se bomo 30. marca udeležili področnega srečanja gledaliških skupin v Zrečah.

Iskrene čestitke vsem, ki so sodelovali in pomagali pri izvedbi!

 

Dostopnost
//